Plant Industrial Engineer pre montážne procesy (Ref. č.: 21 / 2016)

SAS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49
Termín nástupu
asap, príp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s riadením montážnych procesov vo výrobe v automobilovom priemysle?
Dohovoríte sa anglicky alebo nemecky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v montáži kokpitov?

Ak boli Vaše odpovede áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii "Plant Industrial Engineer" so zodpovednosťou za riadenie montážnych procesov vo výrobe, plánovanie montážnych prostriedkov a následné riadenie zmien

Pracovné úlohy:
Zodpovednosť za vytváranie, zavádzanie a revíziu montážnych procesov a súvisiacich dokumentov (MTM, Štandardizovaná práca, Pracovné postupy, ...)
Kapacitné plánovanie podľa údajov MTM a potrieb zákazníka
Zodpovednosť za proces FMEA
Plánovanie rozvrhnutia pracovísk, usporiadania materiálu a vytváranie dokumentov v Auto CAD
Plánovanie / úprava preventívnych plánov údržby zariadení
Zmenový manažment v rámci inžinieringu (ECM/ECO)
Projektový manažment pre interné procesy, ako aj kompletné projekty (napr. nový kokpit, nová linka, ...)

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom aj Anglickom, alebo Nemeckom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Ukončené minimálne úplné stredoškolské vzdelanie technického smeru
Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st. technického smeru – výhodou
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii v Automotive
Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
Schopnosť vytvárať a validovať technické dokumenty
Znalosť procesov FMEA, MTM
Znalosť projektového manažmentu
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Komunikatívnosť, zodpovednosť
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Užívateľ Auto CAD - pokročilý
Užívateľ SAP – základy - výhodou
Anglický alebo Nemecký jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň
Znalosť ďalšieho jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.

Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Opletalova 71
841 07 Bratislava 49
ID: 2797092   Dátum zverejnenia: 3.11.2016