Plant Industrial Engineer pre logistické procesy

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s riadením logistických procesov súvisiacich s výrobnými procesmi v automobilovom priemysle?
Dohovoríte sa anglicky alebo nemecky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v montáži kokpitov?

Ak boli Vaše odpovede áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii "Plant Industrial Engineer" so zodpovednosťou za riadenie logistických procesov súvisiacich s výrovými procesmi a následné riadenie zmien.

Pracovné úlohy:
Zodpovednosť za vytváranie, zavádzanie a revíziu montážnych procesov a súvisiacich dokumentov (MTM, Štandardizovaná práca, Pracovné postupy, ...)
Kapacitné plánovanie podľa údajov MTM a potrieb zákazníka
Zodpovednosť za proces FMEA
Plánovanie rozvrhnutia pracovísk, usporiadania materiálu a vytváranie dokumentov v Auto CAD
Plánovanie / úprava preventívnych plánov údržby zariadení
Zmenový manažment v rámci inžinieringu (ECM/ECO)
Projektový manažment pre interné procesy, ako aj kompletné projekty (napr. nový kokpit, nová linka, ...)

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom aj Anglickom, alebo Nemeckom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st. technického smeru
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii v Automotive
Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
Schopnosť vytvárať a validovať technické dokumenty
Znalosť procesov FMEA, MTM
Znalosť projektového manažmentu
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Komunikatívnosť, zodpovednosť
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Užívateľ Auto CAD - pokročilý
Užívateľ SAP – základy - výhodou
Anglický alebo Nemecký jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň
Znalosť ďalšieho jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2797090  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou