Plant CQA Engineer (Customer Quality Assurance) (Ref. č.: 18 / 2016)

SAS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť so zákazníckou kvalitou v automotive?
Dohovoríte sa nemecky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti?

Ak boli Vaše odpovede áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii "Plant CQA Engineer" so zodpovednosťou za komunikáciu so zákazníkom a zisťovanie problémov u zákazníka.

Pracovné úlohy:
Zodpovednosť za vedenie zákazníckych 8D reportov
Zodpovednosť za aplikovanie špecifických požiadaviek zákazníka
Hlásenie problémov s kvalitou u zákazníka vrátane identifikácie príčiny pomocou 8D Report
Zúčastňovanie sa pravidelných auditov produktu u zákazníka
Podpora procesu kontinuálneho zlepšovania
Oprávnenie k zablokovaniu a uvoľneniu dielov
Spolupráca pri riadení posudzovania možného vzniku rizík / P-FMEA
Spolupráca s produkčným tímom pri riešení všetkých otázok týkajúcich sa kvality
Koordinácia spracovávania chybných dielov u zákazníka vrátane zabezpečenia ich transportu do SAS

Ponúkame Vám prácu v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a Nemeckom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ukončené min. úplné stredoškolské vzdelanie (s maturitou), prípadne vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st.- technického smeru
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
Znalosť FMEA, SPC, automotiv a VDA noriem - výhodou
Užívateľ Word, Excel, Outlook – pokročilý
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, húževnatosť
Precíznosť, zmysel pre detail, tímový hráč schopnosť presadiť sa, analyzovať
Asertivita, odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Výborné organizačné zručnosti
Nemecký jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň - podmienkou
Znalosť ďalšieho jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.

Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Opletalova 71
841 07 Bratislava 49
ID: 2797067   Dátum zverejnenia: 3.11.2016