Účtovníčka s anglickým jazykom (Ref. č.: 16 / 2016)

SAS Automotive s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s účtovaním režijných a investičných faktúr?
Dohovoríte sa anglicky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti?

Odpovedali ste áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii "Plant Accountant" so zodpovednosťou za účtovanie režijných a investičných faktúr a podporu kontrolingu.

Pracovné úlohy:
Zodpovednosť za účtovanie režijných a investičných faktúr
Zodpovednosť za účtovanie, následnú kontrolu a čistenie účtov
Zodpovednosť za kontrolu nezaplatených faktúr/položiek
Zodpovednosť za platby, upomienky a ich kontrola
Zodpovednosť za daňové výkazy
Podpora pri mesačných, kvartálnych a ročných závierkach
Podpora pri vypracovávaní analýz a reportov
Podpora kontrolingu
Spoluúčasť/podpora pri auditoch

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a aj v Anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. st. ekonomického smeru
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
Komplexné znalosti účtovníctva a daňové znalosti
Skúsenosť s prácou v SAP
Výborné administratívne, organizačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
Schopnosť rozhodovať sa, odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Precíznosť, húževnatosť, zodpovednosť, asertivita, zmysel pre detail, tímový hráč
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň
Znalosť ďalšieho jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.

Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Opletalova 71
841 07 Bratislava 49

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne Oddelenie
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2742511   Dátum zverejnenia: 3.11.2016