Plant Buyer

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s prácou nákupcu?
Dohovoríte sa nemecky alebo anglicky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti?

Ak boli Vaše odpovede áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii "Plant Buyer" so zodpovednosťou zaistenie nákupných aktivít nevýrobného materiálu spoločnosti v závode Bratislava.

Pracovné úlohy:
Zodpovednosť za proces obstarávania a efektívnosť vynakladania prostriedkov
Organizovanie výberov dodávateľov v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi
Vyjednávanie s dodávateľmi o cenách a zmluvných podmienkach
Uzatváranie zmlúv v rozsahu pridelených kompetencií a zodpovednosť za ich plnenie
Vytváranie a odosielanie objednávok interným zákazníkom a dodávateľom
Dohľad nad dodávkami v požadovanom čase a kvalite
Conflict Management (v prípade zrušenia objednávky hľadanie alternatív)
Kontrola faktúry vs objednávky, riadenie reklamačných procesov v prípade potreby
Reporting - vyhodnocovanie a odosielanie pravidelných správ kontrolingu
Riadenie dodávateľov: vytváranie a aktualizácia údajov v SAP
Vykonávanie pravidelného hodnotenia dodávateľov
Podpora pre systém environmentálneho manažérstva
Podpora pre systém energetického manažérstva

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a Nemeckom, prípadne Anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický alebo technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ukončené minimálne úplné stredoškolské vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st. ekonomického alebo technického smeru
Predchádzajúca skúsenosť na pozícii nákupcu
Skúsenosť s prácou v SAP
Výborné administratívne, organizačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
Schopnosť rozhodovať sa, odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Precíznosť, húževnatosť, zodpovednosť, asertivita, zmysel pre detail, tímový hráč
Znalosť príslušných noriem - ISO 14001 (EMS), ISO 50001
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Anglický alebo Nemecký jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň
Znalosť ďalšieho jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2700919  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu