Plant SQA Engineer s nemeckým jazykom

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť so zabezpečovaním kvality v automobilovom priemysle?
Dohovoríte sa plynulo v nemeckom jazyku?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v montáži kokpitov?

Ak boli Vaše odpovede áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii
"Plant SQA Engineer" so zodpovednosťou zabezpečenie kvality dodávaných komponentov.

Pracovné úlohy:
Komunikácia s dodávateľmi
Reklamačné konania s dodávateľmi
Zodpovednosť za vypracovanie a aktualizáciu plánov vstupnej kontroly
Sledovanie dodávateľských akčných plánov a ich efektivity
Hodnotenie dodávateľov / ppm-rating
Právo na blokovanie a uvoľnenie dodávaných dielov
Schvaľovanie a sledovanie dodávateľských opráv
Realizácia interných eskalačných princípov v spolupráci s ostatnými oddeleniami
Spolupráca pri uvoľňovaní vzoriek
Spolupráca pri riadení pozastavených dielov

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom aj nemeckom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Ukončené úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou, prípadne vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st. technického smeru
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii v automobilovom priemysle
Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
Výborné vyjednávacie schopnosti a schopnosť riešiť konflikty
Znalosť ISO TS 16949, ISO 9001, VDA 6.3, VDA 6.5, VDA 16,
Znalosť PPAP / uvoľňovania vzoriek - VDA 2 alebo podobné
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci, cieľavedomosť, zodpovednosť
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Nemecký jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň
Znalosť ďalšieho jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2578090  Dátum zverejnenia: 25.5.2016