Obchodný zástupca pre región západné/stredné slovensko

SARANTIS Czech Republic, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Uzatváranie zmluv s novými zákazníkmi vo zverenom regióne
Rozvoj existujúcich zákazníkov ( objednávanie tovaru, rozšiřovanie distribúcie)
Rozvoj distribucie na reťazci COOP a CBA vo zverenom regióne
Realizácia objednávok na moderných reťazcoch
Zodpovednosť za predajné výsledky zvereného regiónu
Etablacia spoločnosti Sarantis vo zverenem regióne
Realizacia plánov predaja a zaistenie promočných aktivit

Požiadavky:

Komunikativná a dynamická osobnosť
Běžná práca s počítačom
Minimálně SŠ vzdelanie
Vodičský preukaz sk.B
Skusenosti a kontakty na jednota Coop ,CBA výhodou

Ponúkame:

Zaujímavé finančné ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
Firemný automobil a mobilný telefón
Práca v mladom kolektíve a rýchle sa rozvíjajúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2034130  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.