Key account manager - sarantis / astrid

SARANTIS Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KEY ACCOUNT MANAGER

Hlavné úlohy :
- Celková spolupráca s medzinárodnými reťazcami ( rokovania , zmluvy podmienky , rozvoj podnikania , riadenie vzťahov so zakazníkmi )
- Dosiahnutie predajných cieľov v rámci kompletnej rady produktov
- Analyzovať predajné výsledky ( obrat , P & L , marža)
- Podieľať sa na rozvoji podnikateľských plánov a obchodných stratégií
- Pravidelný reporting

Požiadavky:
- Minimálne 3 roky praxe ako Key Account Manager v FMCG spoločnosti
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Vzdelanie SŠ/VŠ
- Aktívna a vysoko zamerana osoba na cieľ a výsledok
- Analytické myslenie
- Organizačné schopnosti a praca v teame
- Vodičský preukaz B

Ponúkame :
- Medzinárodná spoločnosť s pevnou poziciou na slovenskom trhu
- Priatelske a dynamické prostredie
- Profesijné príležitosti k rastu
- Použitie angličtiny

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1933792  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.