Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka v najprestížnejšej talianskej reštaurácii Da Andrea, Horský park

Sapori Italiani s. r. o.

Miesto práce
Majakovského 9, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiacNástupný plat 5,5€/hod. tringelty, školenia, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o zákazníka
- Vynikajúca znalosť jedálneho, nápojového lístka a vínnej karty
- Obsluha hostí
- Zodpovednosť za dodržiavanie vysokých štandardov reštaurácie
- Obsluha e-kasy
- Udržiavanie čistoty na prevádzke
- Úzka spolupráca s tímom a vedúcimi zmeny
- Práca na zmeny

Staň sa súčasťou mladého tímu v najlepšej talianskej reštaurácii v Bratislave, pod vedením najznámejšieho talianskeho kuchára na Slovensku Andrea Ena, v najprestížnejšej reštaurácii v Horskom parku v Bratislave.

Posielajte životopisy s fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo, Cestovný Ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

- Príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- Zákaznícky orientovaný prístup
- Tímový hráč
- Pracovitosť a zodpovednosť
- Ústretovosť
- Flexibilita
- Ovládanie práce s registračnou pokladňou
- Očakávame prax a skúsenosti vo svete gastronómie (referencie z predošlých skúseností sú vítané)
- Someliérske znalosti veľkou výhodou

Najlepšia talianska reštaurácia pod vedením najznámejšieho talianskeho kuchára na Slovensku Andrea Ena.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4117990  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac