Hydraulik

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Na Vartičke 7, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat + bonusový systém podľa platnej KZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje plynulých chod hydraulických prvkov na zariadeniach
Zodpovedá za vykonanie prác v zmysle pracovných predpisov prípadne pokynov nadriadených.
Operatívne odstraňuje poruchy výrobných zariadení v súčinnosti s obsluhou, prevádzkovými zámočníkmi, prevádzkovými elektrikármi alebo elektronikom
Zodpovedá za opravy hydraulických prvkov na zariadeniach
Zodpovedá za vykonanie preventívnych zásahov do zariadení
Organizuje úkony obsluhy zariadení súvisiace s odstavením zariadenia pred opravou, alebo pred jeho spustením po oprave
Koordinuje svoju prácu s prevádzkovou zmenovou údržbou ako aj s potrebami výroby
Vypracováva záznamy o vykonaných opravách a svojej činnosti počas pracovnej doby v požadovanom rozsahu

Zázemie silnej rozvíjajúcej sa spoločnosti so 100 % zahraničnou účasťou
Možnosť kariérneho rastu
Sociálny program

Svoju žiadosť so štrukturovaným životopisom zasielajte na uvedenú adresu spoločnosti, prípadne na e-mailovú adresu [email protected]. V žiadosti je potrebné uviesť názov pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov na základe zákona č. 122/2013 Z. z. O ochrane osobných údajov.
Tlf. kontakt: Mgr. Danka Šimová – 0918 775 245,
www adresa: www.sapagroup.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť z oblasti hydraulických systémov
Vysoké pracovné nasadenie, flexibilita
Spôsobilosť na zdvíhacie zariadenia a motorový vozík - vítané
Riadiace a organizačné schopnosti
Znalosť základných strojných mechanizmov
Požiadavky na konštrukčnú a priestorovú predstavivosť, priestorové videnie, dlhodobú pamäť, presnosť, precíznosť, schopnosť prijať zodpovednosť, koncentráciu pozornosti, praktické myslenie, písomný a slovný prejav, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2599456  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat + bonusový systém podľa platnej KZ