Kontrolór kvality (mechanické skúšky)

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Na Vartičke 7, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zber vzoriek z výroby po tepelnom spracovaní
Príprava vzoriek na skúšky pílením, frézovaním, sústružením a brúsením
Obsluha a udržiavanie zariadení v skúšobni určených na prípravu vzoriek a meranie
Vykonávanie skúšok ťahom kovových materiálov na mechanické vlastnosti a skúšok tvrdosti
Znalosť a dodržiavanie interných predpisov, STN, ISO noriem pri práci v skúšobni
Práca s PC, internými softvérmi, práca s meradlami

Fixný plat + bonusový systém podľa platnej KZ (až do výšky 40% ročného základného platu)

Po skončení inzerátu každý uchádzač dostane odpoveď e-mailom, či postupuje do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický smer (strojárstvo, hutníctvo, a iný)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pripravenosť pracovať v 3-zmennom režime, pretržitom prípadne nepretržitom režime.
Skúsenosti s prácou na obrábacích strojoch (sústruh, fréza, brúska, kotúčová píla), ak sa jedná o absolventa, tak by mal mať min. skúsenosť z odborného výcviku alebo brigád
Logické myslenie, flexibilita, samostatnosť, kreatívnosť
Tímový hráč, zodpovednosť, lojálnosť

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2511609  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou