Praktický lékař / Dobrovíz u Prahy (i bez atestace)

Santé s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost TeamPrevent - PREPO s.r.o. hledá do nové ordinace zajišťující pracovní lékařství u firemního klienta v Dobrovízi u Prahy vhodné uchazeče na pozici "Praktický lékař".

Náplň práce:

  • zajištění vstupních, periodických a mimořádných lékařských prohlídek zaměstnanců
  • vedení denní agendy
  • spolupráce se zástupci firemního klienta
  • spolupráce v rámci společnosti TeamPrevent - PREPO a Santé

Požadujeme:

  • odpovídající vzdělání
  • praxi v oboru
  • specializovaná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb. v oboru praktické/interní lékařství (není vyždadována)
  • výborné komunikační schopnosti a klientsky orientovaný přístup
  • uživatelskou znalosti PC
  • znalost světového jazyka a řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé pracovní prostředí
  • získání nových zkušeností
  • zajímavé mzdové ohodnocení + prémie a bonusy
  • celou škálu firemních benefitů
  • podpora dalšího vzdělávání

V případě zájmu nám pomocí odpovědního formuláře zašlete svůj strukturovaný životopis. Nezapomeňte prosím uvést aktuální kontaktní údaje.

CustomerCategory

category-1

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2235636  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.