Obchodný reprezentant pre východné Slovensko

SANTÉ SK, s.r.o.

SANTÉ SK, M.R.Štefánika 71, 01001 Žilina, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia a zaistenie starostlivosti o našich klientov
príprava a spracovanie ponúk
celkový rozvoj zvereného regiónu
koncentrácia na plnenie stanovených obchodných cieľov
prezentácia spoločnosti a jej produktov, poradenstvo
samostatná a zodpovedná práca
aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov

zázemie v stabilnej spoločnosti
priateľský kolektív
zaujímavé platové ohodnotenie
možnosť služobného auta a mobilného telefónu
firemné akcie
motivačný program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

vynikajúce komunikačné schopnosti, pozitívny prístup
ochotu vykonávať kvalitnú a poctivú prácu
aktívna a flexibilná osobnosť s príjemným vystupovaním
prax na pozícii obchodného reprezentanta
znalosť lekárskeho prostredia alebo skúsenosti s predajom obuvi vítaná
vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič, znalosť ciest východného a stredného Slovenska
Živnostenský list

Firma sa zaoberá veľkoobchodným predajom zdravotnej obuvi, ortopedických pomôcok a doplnkov pre starostlivosť o nohy. Výrobky sú dodávané do lekární, výdajní zdravotníckych potrieb a špecializovaných predajní obuvi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1887986  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou