Pracovník vo výrobe

SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Rajecká Lesná 1, 01315 Rajecká Lesná, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Žilina, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom a s možnosťou kariérneho rastu? Pridaj sa k nášmu výrobnému tímu!
Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.
Čo budeš robiť?
• obsluhovať výrobnú linku, vykonávať činnosti spojené s chodom výrobných zariadení,
• vykonávať potrebné zásahy v prípade poruchy linky - čiastočné údržbárske zásahy (mechanického, elektrického, pneumatického a hydraulického charakteru) v spolupráci s oddelením údržby,
• pracovať v trojzmennej prevádzke - ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke ( 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00)

Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP-1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky:
- vek do 29 rokov
- evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 6 mesiacov

VÝKON PRÁCE JE LEN V RAJECKEJ LESNEJ.

Čo Ti ponúkame?
- pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.
- výplatu podľa odpracovaných hodín VŽDY vo výplatnom termíne
- motivujúce finančné ohodnotenie + príplatky podľa zákona
- zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce
- práca s modernými výrobnými technológiami v potravinárskej výrobe
- čerpanie benefitov zo sociálneho fondu ( príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, príspevok na rekreáciu, zvýhodnené ceny produktov pre zamestnancov...)
- pracovný odev, obuv a ochranné pracovné prostriedky
- zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia pre výkon práce
- možnosť posunúť sa ďalej z profesijného hľadiska
- skvelý kolektív nadpriemerne sa rozvíjajúcej spoločnosti

 vek do 29 rokov
 evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 6 mesiacov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo potrebujeme od Teba?
- nie je potrebné mať prax, všetko čo budeš potrebovať Ťa naučíme a zaškolíme
- technické znalosti a zručnosti - prax vo výrobnej spoločnosti veľkou výhodou
- ochotu začleniť sa do zabehnutého kolektívu
- chuť učiť sa
- ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke,
- ochotu dochádzať do Rajeckej Lesnej,
- základnú znalosť PC,
- samostatnosť, zodpovednosť.

Nákladná cestná doprava-vykonávame distribúciu nealkoholických nápojov spoločnosti Kofola a.s. Sme generálnym dodávateľom dopravy pre spoločnosť Kofola a.s. Rajecká Lesná.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3094787  Dátum zverejnenia: 7.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie