Vodič s vodičským oprávnením C pre Nové Mesto nad Váhom

SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Distribúcia nealkoholických nápojov v SR v širšom okolí NMnV

-nakladanie a vykladanie tovaru podľa sprievodných dokumentov a manipulácia s tovarom ručnou manipulačnou technikou ("rudla",paletový vozík..)
(Pri manipulácí so sudmi bezpodmienečne musí vodič používať manipulačnú techniku.)
-inkasovanie hotovosti za tovar
-zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a sanitačných noriem vozidla a ich jednoduchá evidencia
-vedenie záznamov o prevádzke vozidla

Možnosť použitia služobného vozidla pre súkromné účely podľa interného benefitného poriadku za minimálny poplatok.(dodávka 1,5 T a 3,5-12 T vozidlo)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:
p. Kovačovic 0911 820 478
[email protected]

Nástup možný ihneď.
Samozrejmosťou sú:
- pravidelná mzda podľa legislatívy SR (žiadne "bočáky"..)
-stravné podľa legislatívy SR

-dodržiavanie nariadenia vlády SR 281/2006 Z.z. o manipulácí s bremenami

-(Pri manipulácí so sudmi bezpodmienečne musí vodič používať manipulačnú techniku.)

Pitný režim nad rámec povinnosti zamestávateľa

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita,odborné predpoklady
- vodičské oprávnenie skupiny " C "(prax vítaná, nie je podmienkou)
- KKV (kvalifikačná karta vodiča) iba pre"C"
- karta pre digitálny tachograf iba pre "C"
- doklad o povinnom školení vodičov – Nariadenie ES č. 561/2006 (nie je podmienkou)
- doklad o lekárskej prehliadke na posúdenie zdravotnej spôsobilosti
- doklad o psychologickom vyšetrení
- oprávnenie na vedenie nízkozdvižného elektrického paletového zariadenia. (nie je podmienkou)

Nákladná cestná doprava-vykonávame distribúciu nealkoholických nápojov spoločnosti Kofola a.s. Sme generálnym dodávateľom dopravy pre spoločnosť Kofola a.s. Rajecká Lesná.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2198040  Dátum zverejnenia: 4.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050