Hľadáme fyzioterapeuta na brigádu v pracovných dňoch a víkendoch

Sanom s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,47 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyzioterapeuta na brigádu v pracovných dňoch a víkendoch s nasledujúcou náplňou práce:

  • Vykonáva prípravu na vyšetrenie alebo ošetrenie pacientov.
  • Vypomáha pri poskytovaní fyzioterapie pri vybraných ochoreniach pohybového systému, ergoterapie, reflexnej terapie, mobilizačných technikách, masážach a ostatných odborných rehabilitačných výkonoch.
  • Plní ďalšie úlohy, ktorými ho v medziach spôsobilosti predpísanej na výkon pracovnej činnosti poverí nadriadený pracovník.
  • Pri práci na tejto pozícii u nás:
  • Budete pracovať s rôznymi pacientmi a pomáhať im zlepšovať svoje zdravie a pohyblivosť.
  • Vaša pracovná doba bude flexibilná a prispôsobená podľa Vašich požiadaviek, vrátane práce cez víkendy a sviatky.
  • Budete mať možnosť zlepšovať svoje odborné schopnosti a získavať nové skúsenosti v oblasti fyzioterapie.

U nás v nemocnici Sanom máte jedinečnú príležitosť pracovať ako fyzioterapeut na brigádu v pracovných dňoch aj víkendoch, a zároveň využívať množstvo výhod a benefitov.

  • Nechýba u nás stravovanie za jeden cent, čo oceníte najmä vtedy, ak ste preplnení prácou a nemáte čas na varenie.
  • Veľká telocvičňa je k dispozícii pre všetkých našich zamestnancov, takže sa môžete zrelaxovať a posilniť si svoje telo, kedykoľvek budete mať voľný čas.
  • Naša nemocnica Sanom ponúka aj možnosť rehabilitácií, ktoré si môžu využiť nielen naši zamestnanci, ale aj ich blízki príbuzní.
  • Bezplatné parkovanie v areáli nemocnice je samozrejmosťou, takže sa nemusíte starať o hľadanie parkovacieho miesta.
  • Okrem toho sa môžete tešiť na moderné prostredie a príjemnú atmosféru, kde sa budete cítiť ako doma.
  • A to nie je všetko! Sme otvorení Vašim nápadom a návrhom na zlepšenie pracovných podmienok.

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Pri rozhodovaní starostlivo zvážime Vašu odbornú spôsobilosť, kvalifikáciu a skúsenosti pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

FBLR

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SANOM je špecializovaná nemocnica v odbore fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie (FBLR). Je zameraná na zdravotnú starostlivosť v oblasti liečebnej rehabilitácie, pričom tento jedinečný projekt čerpá zo skúseností svojho zakladateľa Sanatoria Klimkovice, ktorý už desiatky rokov takúto starostlivosť zabezpečuje v Českej republike. SANOM predstavuje v podmienkach slovenského zdravotníctva novú špecializovanú nemocnicu v odbore FBLR a neurorehabilitácie spolu so širokým spektrom špecializovaných ambulancií. Poskytuje neurorehabilitačnú liečebnú starostlivosť s hospitalizáciou i ambulantnú liečbu. Nemocnica SANOM je vybavená najmodernejším robotickým prístrojovým vybavením, ktoré umožňuje aplikovanie inovatívnych, patentovo chránených liečebných postupov s vysokou efektivitou a s cieľom minimalizácie funkčných deficitov pohybového aparátu po cievnych mozgových príhodách, úrazoch, traumatickom poškodení mozgu a pooperačných komplikáciách.

Hľadáme pre našu nemocnicu profesionálnych ľudí s veľkým srdcom, ktorým ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Maslikova
Tel.: +421905687579
E-mail: poslať životopis
ID: 4788831  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,47 EUR/hod.