Sanitár na oddelení FBLR - Hľadáme spoľahlivého sanitára do tímu

Sanom s.r.o.

Miesto práce
Nobelova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 360 EUR/mesiacV závislosti od získaného vzdelania a dĺžky odbornej praxe + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého sanitára do tímu, ktorý má ľudský prístup k práci, chuť učiť sa nové veci, dobrý time management a záujem o prácu s ľuďmi.

  • Náplň práce zahŕňa komplexnú hygienickú starostlivosť o chorých na lôžkových oddeleniach, dezinfekciu a sterilizáciu nástrojov, prístrojov a zdravotníckych pomôcok, dodržiavanie hygienicko-epidemiologického režimu a preventívnych opatrení nozokomiálnych nákaz.
  • Sanitár doprevádza pacientov na vyšetrenia a terapie, asistuje pri polohovaní pacientov a plní ďalšie úlohy pridelené nadriadeným pracovníkom.
  • Budete pracovať v tíme s ostatnými sanitármi a zdravotným personálom.
  • Typický deň na pozícii sanitára zahŕňa ranné a večerné hygienické procedúry, doprevádzanie pacientov na vyšetrenia a terapie, dezinfekciu a sterilizáciu nástrojov a pomôcok a plnenie ďalších úloh podľa potreby.

  • Získate príležitosť pracovať v novej špecializovanej nemocnici zameranej na FBLR s garanciou kvality a profesionality od Sanatórií Klimkovice.​
  • Môžete sa tešiť na stabilnú prácu s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú.
  • Budete mať nadštandardné benefity, ako napríklad stravovanie za jeden cent, bezplatné parkovanie v areáli nemocnice a príspevok na kartu MultiSport.
  • Okrem toho, získate aj 5 dní dovolenky nad rámec zákona, lepšie finančné ohodnotenie a osobné ohodnotenie.
  • Využiť môžete aj moderné prostredie, veľkú telocvičňu a rehabilitácie pre zamestnancov a ich blízkych príbuzných.
  • Taktiež budete mať možnosť profesionálneho uplatnenia a osobnostného rastu v priateľskom a neformálnom pracovnom prostredí.

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Pri rozhodovaní starostlivo zvážime Vašu odbornú spôsobilosť, kvalifikáciu a skúsenosti pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • Motivácia, komunikácia, starostlivosť, zodpovednosť.
  • Dodržiavanie morálnych a etických hodnôt.
  • Morálna bezúhonnosť, lojalita.
  • Požadované vzdelanie: stredná odborná škola.
  • Hard skills: skúsenosti s čistením, dezinfekciou.
  • Soft skills: tímová spolupráca, flexibilita.

SANOM je špecializovaná nemocnica v odbore fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie (FBLR). Je zameraná na zdravotnú starostlivosť v oblasti liečebnej rehabilitácie, pričom tento jedinečný projekt čerpá zo skúseností svojho zakladateľa Sanatoria Klimkovice, ktorý už desiatky rokov takúto starostlivosť zabezpečuje v Českej republike. SANOM predstavuje v podmienkach slovenského zdravotníctva novú špecializovanú nemocnicu v odbore FBLR a neurorehabilitácie spolu so širokým spektrom špecializovaných ambulancií. Poskytuje neurorehabilitačnú liečebnú starostlivosť s hospitalizáciou i ambulantnú liečbu. Nemocnica SANOM je vybavená najmodernejším robotickým prístrojovým vybavením, ktoré umožňuje aplikovanie inovatívnych, patentovo chránených liečebných postupov s vysokou efektivitou a s cieľom minimalizácie funkčných deficitov pohybového aparátu po cievnych mozgových príhodách, úrazoch, traumatickom poškodení mozgu a pooperačných komplikáciách.

Hľadáme pre našu nemocnicu profesionálnych ľudí s veľkým srdcom, ktorým ponúkame stabilnú prácu, zaujímavé profesionálne uplatnenie, možnosť osobného rastu, atraktívne ohodnotenie a iné zaujímavé benefity.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Maslikova
Tel.: +421905687579
E-mail: poslať životopis
ID: 4636736  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac