Kvalifikovaná osoba (Zabezpečovanie kvality)

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 800 EUR/mesiacMzdu navyšuje dochádzkový bonus 100€ + nárast mzdy po zapracovaní + ročný kolektívny bonus + pravidelné navyšovanie mzdy + mimoriadne odmeny. Bližšie informácie ohľadom mzdy uchádzačom poskytneme na osobnom pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prepúšťať lieky a účinné látky na trh v súlade s požiadavkami registrácie liekov alebo účinnej látky

•  Zabezpečovať prepustenie zmluvne vyrábaných prípravkov podľa požiadaviek odberateľa

•  Navrhovať zlepšenia, konzultovať zmeny, riadiť výnimky a odchýlky vo výrobnom procese za účelom zabezpečenia štandardnosti výroby a kvality

• Riešiť kvalitatívne reklamácie, komunikácia so zákazníkom, pripravovať podklady k sťahovaniu prípravku

•  Schvaľovať, pripomienkovať a spravovať predpisovú a záznamovú dokumentáciu v súlade s požiadavkami SVP a štandardami kvality

•  Vykonávať inšpekciu priestorov, technológie, personálu a kontrolovať výrobné a kontrolné činnosti, ich súlad s predpisovou dokumentáciou, platnou legislatívou a štandardami SVP

•  Kontrolovať vykonávanie validačných, kvalifikačných a kalibračných činností

•  Podporovať nové projekty spoločnosti v oblasti QA/SVP

Práca v stabilnej spoločnosti - nadštandardný sociálny program :
• Nadštandardné pracovné voľno
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok pri narodení dieťaťa a nástupe dieťaťa do 1. ročníka
• Dochádzkový bonus 100€
• Odmeny k životnému jubileu a pri odchode do dôchodku
• Odmeny darcom krvi
• Odmeny za odporučenie kolegu 400€
• Vianočné a mimoriadne odmeny
• Vitamínové balíčky
• Športový deň, vianočný večierok
• Fit benefit - 30€/mes.

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať aj telefonicky na čísle 0908/132 980 - Zora Šišková.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• farmácia, chémia, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v analytickom laboratóriu min. 3 roky, prax v oblasti farmaceutickej výroby a/alebo API

Počet rokov praxe

3

• Zmysel pre detail, precíznosť, zodpovednosť, systematickosť

• Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon, flexibilita

• Aktívna znalosť AJ

• PC zručnosti (MS Office), odborné databázy

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799859  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac