Asistentka

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Samostatné vykonávanie organizačných a administratívnych úloh
•Spracovanie objednávok v SAP-e, fakturácia
•Komunikovať pokyny a úlohy nadriadeného manažéra jednotlivcom a útvarom
•Plánovať a organizačne zabezpečovať pracovné stretnutia, porady, konferencie a služobné cesty
•Vypracovávať reporty, hlásenia, prezentácie
•Zabezpečovať zber, sumarizáciu a analýzu potrebných údajov
•Evidovať dochádzku a vykonávať ďalšie činnosti spojené so správou chodu útvaru

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie, darčekové poukážky)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

1. Pozícia je na zástup počas materskej dovolenky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický prípadne humanitný smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Práca na obdobnej pozícií a znalosť SAP-u výhodou
•PC zručnosti- znalosť MS Office (Powerpoint, Word, Excel)
•Organizačné a komunikačné schopnosti
•Reprezentatívne vystupovanie, flexibilita, schopnosť riešiť problémy
•Zodpovednosť, spoľahlivosť, taktnosť a čestnosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3138463  Dátum zverejnenia: 21.7.2017