Analytik QC

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Práca v analytickom laboratóriu Kontroly Kvality
•Analýzy vzoriek surovín, medziproduktov a finálnych produktov v režime GMP
•Validácia a verifikácia nových analytických metód, a ich transfer do laboratória
•Dodržiavanie pravidiel bezpečnosti práce a správnej výrobnej praxe
•Spolupráca pri organizácii práce v laboratóriu, spolupráca s inými oddeleniami QC za účelom splnenia stanovených úloh

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie, darčekové poukážky)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické ,farmaceutické alebo prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

•Skúsenosti s prácou v analytickom laboratóriu a znalosť separačných metód je výhodou
•Dobré komunikačné schopnosti
•Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
•Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
•Znalosť anglického jazyka potrebná pri obsluhe analytických prístrojov

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3097550  Dátum zverejnenia: 9.6.2017