Operátor Farmaceutickej výroby

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vyrábať farmaceutické prípravky podľa pokynov majstra, dodanej výrobnej dokumentácie a predpísaných SOP
•Vyplňovať výrobnú dokumentáciu, hlásiť zistené odchýlky od predpísanej kvality nadriadenému
•Dodržiavať príslušné operačné postupy s cieľom vyrábať efektívne a kvalitne
•Vykonávať sanitácie výrobných zariadení a výrobných priestorov podľa pokynov majstra a v súlade s príslušnými SOP
•Starať sa o majetok, zodpovedať za jeho správne a efektívne používanie, hlásiť akékoľvek zistené nedostatky
•Používať predpísané ochranné pracovné pomôcky, dodržiavať zásady BOZP
•Vykonávať činnosti podľa pokynov nadriadeného a príslušných SOP tak, aby sa predchádzalo pracovným úrazom a haváriám
•Zúčastňovať sa školení SVP a EBMS
•Dodržiavať zásady v zmysle Politiky EBMS zapracované do vnútorných predpisov firmy

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je na dobu určitú

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutické,chemické, potravinárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Prax vo farmaceutickej výrobe výhodou
•Zodpovednosť, precíznosť,orientácia na kvalitu
•Ochota učiť sa nové veci

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3078972  Dátum zverejnenia: 25.5.2017