Údržbár výroby API

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, 920 27 Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vykonávať údržbu (bežnú, preventívnu) a opravy strojných zariadení chemickej výroby (prevádzky API)
•Operatívne odstraňovať prevádzkové problémy strojnej časti v úseku chemickej výroby (prevádzky API)
•Viesť evidenciu o vykonaných činnostiach a opravách
•Starať sa o majetok, ručiť za správne používanie a efektívne využívanie zvereného majetku
•Podieľať sa na dodržiavaní systémov HSE, zabezpečovať ich implementáciu
•Udržiava, upravuje a nastavuje niektoré výrobné zariadenia a prístroje
•Vykonáva plný rozsah strojných prác vo výrobe API

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky smer

Počet rokov praxe

2

•Obsluha sústruhu výhodou
•Ovládanie zvárania nerezu T/P
•Zváračský preukaz TIG
•Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a precíznosť
•Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3021279  Dátum zverejnenia: 19.4.2017