Inžinier riadiacich systémov

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zavádzať, kontrolovať a optimalizovať technologické postupy vo farmaceutickej výrobe v používaní riadiacich systémov v spolupráci s vývojovými a výrobnými technológmi
•Riadiť a koordinovať zmenové postupy, ktoré súvisia so zmenou technických častí, parametrov v rámci optimalizácií výrobných farmaceutických procesov a registračných zmien
•Validovať systémy a výrobné postupy za účelom overenia správnych výrobných parametrov farmaceutických procesov vo výrobe
•Riešiť technologické problémy spojené s riadením strojov vo farmaceutickej výrobe za účelom dosiahnutia požadovanej kvality výrobku v spolupráci s vývojovými a výrobnými technológmi
•Sledovať vývoj v používaní riadiacich systémov a navrhovať zlepšenia za účelom efektivity výroby a dosiahnutia obchodných požiadaviek v spolupráci s vývojovými a výrobnými technológmi - aplikovať vývojové špecifikácie strojov a riadenia

3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie, darčekové poukážky)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer s výhodou automatizácia a aplikovaná informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Základy

Počet rokov praxe

3

•Prax v oblasti riadiacich systémov vítaná
• Analytické predpoklady
•Znalosť práce s riadiacimi systémami (SW aj HW), meracia, regulačná a riadiaca technika
•Oprávnenie §21, §22 Vyhlášky č.508/2009 výhodou
•Komunikačné schopnosti, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2977171  Dátum zverejnenia: 16.3.2017