Špecialista zabezpečovania akosti

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Implementovať QA systémy v súlade s požiadavkami legislatívy a štandardov spoločnosti
•Vykonávať pravidelné interné inšpekcie v pridelených útvaroch podniku so vzťahom ku kvalite produkcie
•Zúčastňovať sa na inšpekciách SVP v spoločnosti – autority aj zákazníci, koordinácia plnenia CAPA (nápravných a preventívnych opatrení)
•Zabezpečovať posudzovanie a pripomienkovanie SVP relevantnej dokumentácie v pridelenej oblasti pôsobenia
•Vykonávať audit zmluvných pracovísk pre výrobu a kontrolu, dodávateľov rozhodujúcich vstupných materiálov a medziproduktov
•Zabezpečovať vypracovávanie PQR , vyplňovanie QA dotazníkov pre zákazníkov
•Vykonávať vyšetrovanie príčin nekvality, overovať a kontrolovať systém kalibrácií a údržby kritických zariadení vo zverenej oblasti pôsobenia
•Zabezpečovať vykonávanie vnútorných certifikácií výrobných priestorov nových a po rekonštrukcii
•Zodpovedať za udržiavanie databázy QA zmlúv s kontraktuálnymi partnermi, dodávateľmi a výrobcami vstupných materiálov, vyhodnocovať ich z pohľadu požiadaviek QA
•Pripravovať podklady za QA v oblasti ICH a EU GMP smerníc

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• farmaceutické, chemické alebo prírodovedné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

•Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, flexibilita,
•Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, zodpovednosť
•Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
•Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
•Prax v oblasti výroby, kontroly a zabezpečovania akosti farmaceutických výrobkov-min.5 rokov

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2895499  Dátum zverejnenia: 17.1.2017