Manažér technických servisov

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vytvárať a rozvíjať koncepciu zaistenia výroby a dodávky všetkých typov energií s cieľom ich efektívneho využitia
•Pripravovať investičný plán spoločnosti, plán nákupu investičného majetku, riadiť a kontrolovať peňažné toky v spoločnosti súvisiace s majetkom a investičnou výstavbou
•Riadiť proces odovzdávania investícií, vrátane zaradenia do HIM
•Zabezpečovať koordináciu v oblasti všetkých servisných činností s externými a internými dodávateľmi služieb s cieľom dosiahnutia vysokej efektívnosti a kvality dodávaných služieb
•Zabezpečovať optimálnu úroveň bezpečnosti pozemkov, budov, majetku
•Zabezpečovať styk s orgánmi štátnej správy, samosprávy a kontrolnými orgánmi, projektovými organizáciami a finančnými inštitúciami
•Zabezpečiť realizáciu revíznych servisov v celej spoločnosti v zmysle zákonov
•Zaisťovať nákladovo efektívnu správu nehnuteľnosti spoločnosti
•Riadiť zabezpečenie všetkých činností súvisiacich s vykonávaním revízií všetkých elektrických zariadení a strojov v zmysle platných predpisov SR a EÚ

3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Prax na obdobnej pozícií vo veľkej spoločnosti minimálne 5 rokov
•Znalosť procesu prípravy a realizácie investícií
•Znalosť problematiky v oblasti zabezpečovania servisných činností
•Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
•Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a precíznosť
•Organizačné a komunikačné zručnosti a zmysel pre detail
•Ochota a schopnosť učiť sa a rozvíjať sa, inovačné myslenie
•Zodpovednosť, samostatnosť a analytické myslenie
•Skúsenosti s vedením tímu zamestnancov
•Znalosť MS Office

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2843896  Dátum zverejnenia: 7.12.2016