Operátor výroby API

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vyrábať API podľa pokynov priameho nadriadeného, príslušnej výrobnej dokumentácie a predpísaných SOP
•Dôsledne dodržiavať predpísané parametre výrob , hlásiť odchýlky od predpísanej kvality nadriadenému za účelom vyrobenia produktu predpísanej kvality
•Viesť záznamy o vykonaných operáciách do príslušnej záznamovej dokumentácie
•Zaznamenávať vykonané sanitácie zariadení do príslušnej záznamovej dokumentácie
•Udržiavať poriadok a čistotu na pracovisku a evidovať vykonané úkony do príslušných denníkov
•Dodržiavať zásady EBMS
•Dodržiavať zákon č. 139/1998 Z.z. o omamných a psychotropných látkach
•Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynu nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce v pracovnej zmluve

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Chemický smer výhodou
•Osvedčenie pre prácu s OPL – výhodou
•Organizačné a komunikačné schopnosti
•Flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec je globálnym dodávateľom pre oblasť farmaceutického a zdravotníckeho priemyslu. Súkromná spoločnosť Saneca Pharmaceuticals vyvíja a vyrába liekové formy vysokej kvality, vrátane pevných a tekutých liekových foriem, gelov a krémov. Spoločnosť tiež disponuje portfóliom syntetických aktívnych farmaceutických ingrediencií (API) a opiátových API vyrábaných z rastlinnej biomasy. Naše produktové portfólio pokrýva široký sortiment terapeutických kategórií rôznych reakčných vlastností. Pôvodná spoločnosť bola založená v roku 1941.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Saneca Pharmaceuticals a.s.
Nitrianska 100
920 27 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Morávková
Tel.: +421 905 888 025
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814577   Dátum zverejnenia: 16.11.2016