Laborant priebežnej výrobnej kontroly API

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, 920 27 Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oblasť – analytický servis pre divíziu API
•Zabezpečovať správnosť, presnosť a včasnosť analýz surovín, medziproduktov a finálnych produktov API za účelom priebežnej výrobnej kontroly rutinnej výroby, optimalizácií a novo zavádzaných projektov API
•Realizovať vyšetrovanie nevyhovujúcich výsledkov, vrátane ich dokumentácie
•Spoluúčasť na príprave oddelenia PVK na inšpekcie
•Vykonávať validácie a transfer analytických metód a podieľať sa na optimalizáciách výrobných procesov z pohľadu analytickej podpory
•Pripravovať a viesť potrebnú dokumentáciu v rámci laboratórií PVK, vrátane vykonávania školení
•Pripravovať a poskytovať podklady pre tvorbu a up date DMF a CEP z pohľadu analytických metód a špecifikácií, spolupráca na podkladoch pre odpovede na Defficiency Letters
•Evidovať analýzy v elektronickom systéme
•Vykonávať všetky činnosti v PVK laboratóriu v zmysle SVP, HSE a interných nariadení spoločnosti

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok pre zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický smer, analytická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

•Prax v analytickom laboratóriu so zameraním sa na hodnotenie organických zlúčenín
•Schopnosť samostatne ovládať chromatografické separačné metódy (HPLC, UPLC, GC) a klasické analytické metódy, s výhodou kapilárna elektroforéza (CZE)
•PC zručnosti, znalosť MS Office (Word, Excel, Power Point), s výhodou LIMS
•Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, analytické myslenie, zodpovednosť
•Schopnosť samostatnej práce v oblasti analýz organických zlúčenín a ich vyhodnocovania v pravidlách GMP, schopnosť orientovať sa v odbornej literatúre (liekopisy, odborné články)
•Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon, flexibilita
•Aktívna znalosť angličtiny
•Výhodou absolvované postgraduálne štúdium v niektorej z oblastí analytickej chémie

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2782670  Dátum zverejnenia: 26.10.2016