Strojný technológ Farmaceutickej výroby

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Technická podpora zariadení vo farmaceutickej výrobe
•Zosúladenie používaných/novo zavádzaných technológií s výrobno-technickými možnosťami vo výrobe
•Monitorovanie prevádzkyschopnosti technologických zariadení, priebežná kontrola dodržiavania technologického procesu a nastavenie správnych parametrov zariadení
•Analyzovanie príčin chybovosti a spolupráca na ich odstránení
•Vytváranie/úprava receptúr pre rôzne výrobné zariadenia vo FV
•Aktívna účasť pri zavádzaní nových prípravkov do výroby a pri riešení technologických problémov z hľadiska STZ
•Tvorba obslužnej dokumentácie pre jednotlivé STZ/výrobné linky (obslužné SOP)
•Návrhy na optimalizáciu, zlepšenie a inováciu výrobných zariadení
•Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
•Zhromažďovanie/monitorovanie najnovších informácií (trendov) v oblasti prevádzkovania a údržby jednotlivých výrobných zariadení a ich postupná aplikácia do praxe
•Práca v elektronických systémoch používaných v spoločnosti (SAP, eDMS...)

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Saneca Pharmaceuticals a.s. pri budovaní svojho portfólia zavádza do výroby prípravky zmluvných partnerov, prípravky z vlastného vývoja alebo získané nákupom licencie. Úloha strojného technológa vo farmaceutickej výrobe je jednou z dôležitých úloh v tomto procese.
Pozícia ponúka zaujímavé a perspektívne uplatnenie pre absolventov strojárskej technológie, elektrotechniky v oblasti Výroby liekov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

•Technický talent a praktické myslenie
•Precíznosť, presnosť
•Flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
•Iniciatíva a schopnosť tímovej práce
•Prax v uvedenom odbore vítaná

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2650980  Dátum zverejnenia: 18.7.2016