Vývojový analytik API

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vývoj ,validácia , transfer analytických metód, ktoré súvisia s vývojom API (metodiky, ktoré sa týkajú hodnotenia aktívnych substancií, medziproduktov a vstupných surovín)
•Hlavné zameranie na metódy kryštálovej modifikácie a štruktúrnej analýzy (RxD,IČ,LC-MS,GC-MS)
•Návrh a tvorba špecifikácií API, surovín a medziproduktov, ktoré súvisia s vývojom API pridelených projektov
•Spolupráca na pridelených projektoch v rámci projektových tímov rozvíjajúcich portfólio API
•Spolupráca s ostatnými oddeleniami v priebehu postupu projektu a koordinácia aktivít súvisiaca s pridelenými projektmi
•Vypracovanie vývojovej dokumentácie počas vývoja projektu a príslušných častí registračnej dokumentácie, aktualizácia registračnej dokumentácie a navrhovať ďalší postup
•Sledovanie vývojových trendov a legislatívy. Spolupráca s externými autoritami v oblasti analytického vývoja
•Implementácia vývojovej analytiky API do existujúceho SVP systému vývoja, tvorba a aktualizácia SOP súvisiacich s vývojovou analytikou API.

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický smer, špecializácia analytická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

•Prax v laboratórnom vývoji minimálne 5 rokov
•Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
•Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
•Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, analytické myslenie, zodpovednosť
•Schopnosť samostatnej práce v oblasti laboratórneho screeningu a vývoja, schopnosť orientovať sa v odbornej literatúre
•Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon, flexibilita
•PC zručnosti, znalosť odborných databáz
•Osvedčenie pre prácu s OPL výhodou

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2617303  Dátum zverejnenia: 21.6.2016