Projektový manažér

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Identifikovať finančne zaujímavé príležitosti financovania projektov z európskych alebo štátnych zdrojov pri financovaní vývoja API a konečných liekových foriem, analyzovať tieto príležitosti, predkladať rozanalyzované návrhy vedeniu spoločnosti na zapojenie sa do výziev
•Implementovať schválené projekty v zmysle legislatívy a zabezpečiť realizáciu, evidenciu, administráciu
•Riadenie projektov a vedenie projektových tímov podľa schváleného projektu priemyselného výskumu
•Zodpovedať za dodržiavanie všetkých zákonných povinností súvisiacich s realizáciou projektov, v zmysle platnej legislatívy, zodpovedať za správne vedenie evidencie a všetkých dokladov nevyhnutných pre čerpanie dotácií z prostriedkov štátneho rozpočtu
• Riadenie vedúcich (hlavných) riešiteľov projektov, koordinácia činnosti, kontrola plnenia harmonogramu hlavných riešiteľov
•Riadenie zmien, rizík, úloh a rozhodnutí v rámci schválených projektov zo štátnych prostriedkov
•Pravidelné reportovanie stavu jednotlivých projektov, čerpania prostriedkov, analýza možných rizík a predkladanie návrhov na ich riešenie

•2 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, skupinové životné poistenie)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia,chémia, projetkový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

•Minimálne 5 rokov praxe v projektovom riadení, s výhodou v oblasti riadenia projektov v zmysle zákona o stimuloch pre výskum a vývoj (dobrá znalosť legislatívy a postupov čerpania prostriedkov zo štátneho rozpočtu, EU)
•Znalosť metodík projektového riadenia
•Organizačné a komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2266777  Dátum zverejnenia: 30.9.2015