Vývojový analytik pre farmaceutické substancie

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, okres Hlohovec
Termín nástupu
01.09.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vývoj, validácia a transfer analytických metód pre kontrolu farmaceutických substancii a medziproduktov
•Analýzy vývojových vzoriek, vstupných surovín, farmaceutických surovín a medziproduktov
•Tvorba podkladov do interných noriem spoločnosti, do reistračnej dokumentácie, spolupráca pri aktualizácii registračnej dokumentácie
•Spolupráca a koordinácia aktivít s ostatnými oddeleniami ako aj s externými partermi na nových projektoch rozvíjajúcich produktové portfólio farmaceutických substancii
•Sledovanie trendov v oblasti liekovej regulácie a analytickej chémie so zameraním sa na separačné metódy (HPLC, UHPLC, GC)

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok pre zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, zdravotné a kultúrne aktivity zo sociálneho fondu)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické,farmaceutické- analytická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

•Požadovaná minimálna 4 ročná prax vo vývojovom analytickom laboratóriu so zameraním na chromatografické metódy (HPLC, GC), analýza organických látok výhodou
•Schopnosť rýchlej orientácie v riešených úlohách a tímová spolupráca
•Samostatná práca v oblasti vývoja analytických metód, schopnosť orientovať sa v odbornej literatúre
•Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce
•Zmysel pre detail, precíznosť, systematickosť, zodpovednosť a analytické myslenie
•Komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, vysoký výkon, flexibilita
•PC zručnosti, znalosť MS Office (EXCEL, WORD, POWERPOINT), odborné databázy
•Osvedčenie pre prácu s OPL výhodou

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1816336  Dátum zverejnenia: 29.7.2014