Trainee pre farmaceutický výskum

Saneca Pharmaceuticals a. s.

Miesto práce
Nitrianska 100, 920 27 Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•V rámci programu zoznámiť sa so všetkými procesmi farmaceutického výskumu a vývoja
•Získať skúsenosti a neskôr spolupracovať pri vývoji nového prípravku z hľadiska jeho zloženia a technológie výroby
•Zoznámiť sa a neskôr participovať pri tvorbe príslušnej časti registračnej dokumentácie
•Sledovať vývojové trendy v oblasti technológie liekových foriem, legislatívy v oblasti SVP a pri spracovaní analýz plánovaných a skutočných nákladov
•Participácia pri projektoch vývoja

•3 dni voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa
•nadštandardný sociálny program (príspevok pre zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, zdravotné a kultúrne aktivity zo sociálneho fondu)
•možnosť odborného rastu v novovzniknutej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Pozícia je zatiaľ na dobu určitú jeden rok , avšak s perspektívou na pracovný pomer s dobou neurčitou .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Flexibilita a tímový duch
•Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce

Saneca Pharmaceuticals a.s. Hlohovec - výroba aktívnych farmaceutických látok, finálnych liekových foriem, farmaceutický výskum a vývoj, poskytovanie distribučných zložiek, zmluvná výroba liekov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1790323  Dátum zverejnenia: 19.8.2014