Regulatory Affairs Specialist (Špecialista pre registrácie)

SANDOZ d.d. - organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preparation of registration dossier (review, compiling).
- Ensures obtaining of Marketing authorizations, renewals, variation approvals, transfers from the SUKL for portfolio including medical devices.
- Preparation of SmPC, PIL and packaging materials in Slovak.
- Artwork preparation, quality control check.
- Keeps updated about new legislation.
- Internal process set up, Uniform system implementation.
- Regular update of Database.
- Archiving, maintaining the regulatory compliance.
- Interaction with regional competent centre.
- Keep quality standards. Be compliant with internal policies.
- Communication with SUKL. Communication with Institute for Public Health in terms of food supplement notifications.
- Reports to Head of Pharmaceutical Affairs.

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Príjemné pracovné prostedie
Adekvátne ohodnotenie
Sociálne výhody
Tréningy, školenia

Záujemcov prosíme zaslať žiadosť o prijatie na danú pozíciu a štrukturovaný profesný životopis na mailovú adresu: personalne.sk@sandoz.com do 14. 10. 2016. Do predmetu správy napíšte názov pozície: Regulatory Affairs Specialist.
Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho CV zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v CV za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmácia, prírodné vedy (biológia, chémia)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- Prax na podobnej pozícii min. 2 roky
- Znalosť registračných procesov
- Znalosť potrebnej legislatívy z oblasti registrácií humánnych liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov
- Precíznosť a dôslednosť, dôraz na detail
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov a vysoký stupeň samostatnosti
- Analytické a logické myslenie
- Tímový hráč so schopnosťou rýchlo sa učiť

Zastúpenie medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti patriacej do skupiny Novartis. Spoločnosť Sandoz, globálny líder generického farma sektoru, má 130 ročnú tradíciu a 26 500 zamestnancov pracujúcich vo viac ako 160 krajinách po celom svete.
Vysoká kvalita, globálna prítomnosť a inovácia, to sú naše hlavné princípy, aktuálne včera, dnes aj zajtra!
V dôsledku upevnenia našej pozície na trhu hľadáme kandidátov s vysokým pracovným nasadením, orientáciou na výsledky a vysokou mierou etiky. Budúcnosť je plná príležitostí, využite ich spolu s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho 15/C
821 04 Bratislava
ID: 1394557   Dátum zverejnenia: 6.10.2016