Obchodný manažér/ konzultant IT

SANDING spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ + provízna odmena závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme obchodného manažéra a zároveň dobrého konzultanta IT (outsourcing IT, správa HW, SW), orientovaného na službu zákazníkovi, ktorý je ochotný prijať výzvu. Náplňou Vašej práce bude:
- akvizícia nových zákazníkov
- podpora zákazníka, konzultovanie, servis
- obchodné rokovania, uzatváranie objednávok (zmlúv), marketingové aktivity
- spolupráca s technickým oddelením
- reporting a obchodná administratíva
- dosahovanie predajných cieľov

- rozvoj Vašich odborných a obchodných vedomostí, plná podpora manažmentu
- príležitosť zapojiť sa do IT projektov, uplatniť tvorivosť a obchodný talent
- kvalitné profesionálne školenia, zapracovanie - adaptačný proces
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie a prostriedky na výkon práce
- zamestnanie na TPP v spoločnosti s významnou a stabilnou pozíciou na trhu

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý už v minulosti dosiahol dobré výsledky na pozícii obchodníka alebo konzultanta v podobnej oblasti, má ochotu pomáhať a podporovať zákazníka, je orientovaný na riešenia a IT oblasť pre neho predstavuje príležitosť a výzvu.

Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca a vynikajúce výsledky. Odmenou Vám bude možnosť ďalšieho odborného rastu, byť platným členom spoločnosti s plnou podporou a perspektívou ďalšieho rozvoja Vašich zručností.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis, motivačný list a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis. Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Sanding, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT, ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- základné znalosti IT - ovládanie MS Windows a MS Office - požadované
- preukázateľne dosiahnuté výsledky (REFERENCIE) v minulosti podmienkou!
- preukázateľné obchodné úspechy
- maximálna ochota tvrdo pracovať
- vytrvalosť, sebadisciplína a schopnosť prekonávať prekážky

SANDING je poskytovateľ moderných IT služieb.
Sme stabilná a flexibilná spoločnosť. IT služby poskytujeme viac ako 30 rokov.
Naša vízia: Meníme sa na najlepšieho poskytovateľa IT služieb.

SANDING získal ocenenie - Pečať bonity, ktorá zaručuje stabilitu firemného prostredia.
Sme Microsoft Silver Partner. Vlastníme certifikát manažérskej kvality ISO9001 v oblasti IT služby. Sme člen Digitálnej koalície.

SANDING aktuálne zamestnáva 12 pracovníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1911525  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + provízna odmena závislá od výkonu