Lékař/ka – gastroenterolog/ gynekolog/ dermatolog/ oftalmolog/ plastický chirurg

Sanatorium sv. Anny

Místo práce
Luční 7a, 13000 Praha 3, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Moderní soukromá klinika na Praze 3 s více než 20letou tradicí hledá lékařky/lékaře s atestací v oboru gastroenterologie / gynekologie / dermatologie/ oftalmologie/ plastická chirurgie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v krásném, perfektně vybaveném prostředí nově zrekonstruované kliniky, motivující finanční ohodnocení, osobní a solidní přístup vedení včetně možnosti sjednání flexibilní pracovní doby (zejména pro matky malých dětí), podporu dalšího odborného i jazykového vzdělávání včetně účasti na zahraničních konferencích a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů, včetně narozeninových a vánočních.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Lékař/ka - Gastroenterolog / gynekolog / oftalmolog / plastický chirurg

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře, licenci pro výkon lékaře, trestní bezúhonnost a laskavý, trpělivý přístup k pacientům. Licence na sonografická vyšetření a znalost AJ či dalších světových jazyků vzhledem k mezinárodní klientele výhodou, ne však nutností.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2099504  Dátum zverejnenia: 29.4.2015