Zdravotná sestra/koordinátorka v súkromnom zdravotníckom zariadení (Bc., Mgr.)

Sanatorium Helios SK s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​• príjem, evidencia, objednávanie a komunikácia s pacientom

​• vedenie záznamov v karte pacienta, zakladanie výsledkov vyšetrení a práca s kartotékou,

​• komunikácia a vybavovanie korešpondencie s pacientmi, osobne, mailom a telefonicky

​​• evidencia a zadávanie údajov do PC

​• zabezpečovanie plynulého chodu ambulancie

​• príprava a odosielanie pacientov na vyšetrenie

​• odber biologického materiálu, meranie vitálnych funkcií pacientov

​• asistovanie lekárovi pri vyšetrovacích a liečebných výkonoch

​​• sledovanie pacientov po výkonoch asistovanej reprodukcie

•kontaktovanie pacientov po ukončení liečby za účelom štatistického zisťovania

​• ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného súvisiace s dohodnutým druhom práce

• edukácia pacientov zaradených do IVF programu

​• starostlivosť o pacientov v procese IVF

​• moderné, čisté a dobre vybavené pracovné prostredie
​• zaujímavá práca v perspektívnom odbore na špičkovom pracovisku IVF
​• počas skúšobnej doby odborné zaškolenie na pracovnú pozíciu skúsenými kolegami
​• práca v príjemnom mladom a odborne kvalifikovanom pracovnom kolektíve
​• dovolenka nad rámec zákonnej výmery (+3 dni)
​• príspevok na rekreáciu a voľnočasové aktivity
​• Multisport karta
​• po úspešnom pracovnom pohovore je nástup možný ihneď
​• mzda pri nástupe 1200 €​

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra/pôrodná asistentka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

​• prax v odbore je výhodou (ale nie je podmienkou)

​• ovládanie práce s PC a programov Microsoft Office (WORD, EXCEL)

​• aktívna znalosť anglického a iného cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou

​• zodpovedný a kvalifikovaný výkon práce

​• samostatnosť, empatia, presnosť a spoľahlivosť

​• láskavý prístup k pacientom

Centrá asistovanej reprodukcie – Sanatórium Helios SK nájdete v štyroch mestách na Slovensku - v Martine, Košiciach, v Banskej Bystrici a v Bratislave. V Českej republike sídli Sanatorium Helios v Brne. Na Slovensku poskytujeme naše služby klientom z celého Slovenska a výnimkou nie sú ani návštevy neplodných párov zo zahraničia.

Našim klientom ponúkame osobný prístup so zreteľom na zachovanie maximálnej intimity a anonymity každého páru. V liečbe neplodnosti sa od samého začiatku snažíme nájsť čo najúčinnejšie riešenie priamo pre konkrétny pár, nepredlžujeme cestu za vytúženým dieťatkom neefektívnymi metódami.

Vďaka exkluzívnej licenčnej zmluve s austrálskou klinikou Genea, ktorá je nie len najúspešnejšou IVF klinikou na svete, ale aj svetovým lídrom vo výskume a vývoji metód a techník asistovanej reprodukcie, sme v Sanatóriu Helios o krok vpred oproti ostatným centrám na Slovensku

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4794682  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac