Účtovník/Účtovníčka

SANAB, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovných dokladov spoločnosti
- práca v účtovnom programe
- vytváranie daňových priznaní
- jednoduché a podvojné účtovníctvo
- spracovanie mzdy

- príjemné pracovné prostredie
- zaškolenie podľa výberu typu účtového softvéru

- poprosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- komunikačné schopnosti výhodou
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť
- schopnosť iniciovať riešenia
- prehľad o novinkách v účtovníctve

Spoločnosť SANAB, s.r.o. je špecialista na investovanie do nehnuteľností. Našou silnou stránkou je najmä kompletné projektovanie pozemných stavieb, a to od štúdie až po realizačný projekt. Samozrejmosťou je zabezpečenie inžinierskych činností a stavebného dozoru. V súčasnosti sú naše aktivity sústredené predovšetkým na Bratislavský a Piešťanský región – aktuálnou prioritou nášho záujmu sú stavebné pozemky Moravany nad Váhom, pozemky Piešťany a okolie, pozitívna prezentácia ekreačnej oblasti Piešťany, predaj pozemkov a podpora výstavby v tomto krásnom kúte Slovenska. SANAB s.r.o. je moderná a perspektívna spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2009. Zárukou kvality sú však skúsenosti, ktoré siahajú oveľa ďalej. Ponúkame komplexné a premyslené riešenia. V rámci developmentu sa naše referencie vzťahujú na rôznorodé sféry vrátane rezidenčných, dovolenkových, ale aj polyfunkčných projektov vo viacerých krajinách ako napr. Saudská Arábia, Spojené Arabské Emiráty, Egypt a Libanon

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2576148  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou