Assistant Manager of HR

Samwoo Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ul.SNP 769/152, 013 24 Strečno, Žilinský kraj
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preparation of employment contracts and amendments to the contracts
• Solving the cases of the professional misconduct
• Assuring the training for the all employees
• Arranging medical health examinations for the employees according to the status of their work
• Conducting job interview, keeping the records of all job applicants
• Ordering of the Agency workers according to the production plan
• Preparation of various procedures connected with HR issues
• processing reports and statistics
• communication and preparing working permit for korean managers and permit for family members of korean managers

- výkonostný bonus, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, 13.plat

Vaše životopisy v slovenskom a v anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na adresu: jedlovcova@samwoo.sk. Prosíme, aby nás kontaktovali iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Samwoo Slovakia, s.r.o. vznikla v r.2013 a jej hlavnou činnosťou je výroba dielov pre výfukové systémy ako aj vývoj a výroba izolačných dielov a kompozitných produktov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ul.SNP 769/152
013 24 Strečno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Jedlovcová
Tel.: +421 917357628
E-mail: poslať životopis
ID: 2887117   Dátum zverejnenia: 11.1.2017