Účtovník

Samwoo Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ul.SNP 769/152, 013 24 Strečno, Žilinský kraj
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva
- pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
- účtovanie a zodpovednosť za správne zaúčtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
- vyúčtovanie pracovných ciest
- posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
- vypracovanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre štatistické úrady,intrastat
- komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami
- príprava reportov pre nadriadených

výkonostný bonus, dochádzkový bonus, bonus na dopravu, 13.plat

V prípade záujmu zašlite aktuálny štrukturovaný životopis v AJ a SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na dole uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komplexná znalosť daňovej a účtovnej legislatívy

Spoločnosť Samwoo Slovakia, s.r.o. vznikla v r.2013 a jej hlavnou činnosťou je výroba dielov pre výfukové systémy ako aj vývoj a výroba izolačných dielov a kompozitných produktov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2519069  Dátum zverejnenia: 15.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou