HR assistant

Samwoo Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ul.SNP 769/152, 013 24 Strečno, Žilinský kraj
Termín nástupu
17.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatné a komplexné zabezpečenie mzdovej a personálnej agendy zamestnancov spoločnosti
- príprava mesačných mzdových uzávierok
- uzávierka dochádzky zamestnancov v informačnom systéme
- evidencia a spracovanie zrážok zo mzdy (stravné, exekúcie, a pod.)
- príprava podkladov na zaúčtovanie miezd
- spracovávanie reportov a štatistík
- komunikácia so sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami, príprava dokumentov a výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
- spracovanie ročných zúčtovaní pre zamestnancov
- aktívne vyhľadávanie kandidátov, participácia pri nábore nových zamestnancov
- riešenie pracovných povolení a pobytov s cudzineckou políciou,
- koordinovanie externého BOZP technika a PZS.

dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, 13.plat

Vaše životopisy v slovenskom a v anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na adresu: [email protected]. Prosíme, aby nás kontaktovali iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Samwoo Slovakia, s.r.o. vznikla v r.2013 a jej hlavnou činnosťou je výroba dielov pre výfukové systémy ako aj vývoj a výroba izolačných dielov a kompozitných produktov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2351857  Dátum zverejnenia: 3.1.2017