Hľadáme skladníka pre nový sklad

Samwon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
CTPark Žilina Airport, Na Skalu, 013 41 Dolný Hričov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ príplatky za prácu nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a motivovaného skladníka, ktorý sa pridá k nášmu tímu. V tejto pozícii bude vašou hlavnou zodpovednosťou príprava objednávok, práca na vysokozdvižnom vozíku, udržiavanie poriadku v sklade, vytváranie dodacích listov a ďalšie úlohy súvisiace so skladom. Ak máte záujem o prácu v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, táto pracovná príležitosť je pre Vás.

Zodpovednosti:
• Príprava objednávok v súlade s potrebami zákazníkov a interných oddelení
• Manipulácia s tovarom a práca na vysokozdvižnom vozíku
• Udržiavanie poriadku a usporiadanie tovaru v sklade
• Vytváranie a spracovanie dodacích listov a príslušnej dokumentácie
• Vykládka a nákladka tovaru
• Monitorovanie stavu skladových zásob a pravidelná inventúra
• Dodržiavanie bezpečnostných a pracovných postupov

Požadované kvalifikácie:
• Prax v oblasti logistiky a skladového hospodárstva(vítaná, nie je podmienkou)
• Preukaz VZV(vítaný, nie je podmienkou)
• Schopnosť efektívneho plánovania a organizácie práce
• Dôslednosť a presnosť pri spracovaní dokumentov
• Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
• Dobrá fyzická kondícia

Ponúkame:
• Príjemnú pracovnú atmosféru v kolektíve s pozitívnym prostredím
• Možnosť aktívneho zapojenia sa do procesov zlepšovania a optimalizácie
• Zaujímavé pracovné úlohy a rozmanité projekty v oblasti automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Skladníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa logistickou činnosťou a výrobou izolačných materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Čelko
E-mail: poslať životopis
ID: 4806810  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac