Ponúkame pozíciu kuchára do reštaurácie Pub u Joža

Samuelis, s. r. o.

Miesto práce
Antona Bernoláka 2137, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiacOdmeny, jedlo zadarmo, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a činnosti:

- Príprava jedál podľa denného menu

- Príprava surovín a ingrediencií na obedné menu a večeru

- Dodržiavanie hygienických noriem a bezpečnosti pri práci s potravinami

- Údržba a čistenie kuchynskej linky a pracovnej plochy

- Spolupráca s kolegami v kuchyni a s obsluhou v reštaurácii

- Zodpovednosť za kvalitu jedál a ich prezentáciu

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príprava surovín a ingrediencií na obedné menu

- Príprava a varenie jedál podľa denného menu

Pracovná doba:

- Pracovný čas v zmenách dlhý a krátky týždeň.

- Pracovné dni sú od pondelka do soboty v závislosti od potreby reštaurácie

- Získaj skúsenosti v novej kuchyni

- Pracuj a dobre vybavenom prostredí.

- Získaj príležitosť pracovať s najkvalitnejšími surovinami.

- Využi príležitosť na odborné vzdelávanie a rast v kariére.

- Získaš príjemné pracovné prostredie v kolektíve mladých ľudí.

- Ponúkame flexibilné pracovné hodiny a pravidelné finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Reštaurácia s prijemným kolektívom, varíme aj obedové menu pizze burgre, krídelka.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4790765  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac