Administratívny pracovník v sklade - kontrolór

Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Termín nástupu
ASAP
840 EUR/mesiac* dochádzkový (50 EUR brutto) a výkonnostný (50 EUR brutto) bonus mesačne, * príspevok na dopravu do zamestnania 60 EUR brutto mesačne * preplácané nadčasy na mesačnej báze, * koncoročný bonus podľa dosiahnutých výsledkov spoločnosti * bonus za vernosť po odpracovanom 1. roku * vianočné poukážky v hodnote 100 EUR * narodeninové poukážky v hodnote 30 EUR * príspevok na III. pilier * príspevok na stravu nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výstupná kontrola kvality produktov a porovnávanie v súlade so špecifikáciou a požiadavkami spoločnosti Samsung
- denný zápis a report vykonanej kontroly
- dodržiavanie pracovných postupov, interných smerníc a platných zákonov a nariadení BOZP, OPP a ochrany životného prostredia
- ďalšie činnosti spojené s pozíciou podĺa inštrukcií nadriadeného zamestnanca

- jednozmenný pracovný režim (37,5h) od 6:00 do 14:00
- príspevok na dopravu 60 € / zabezpečenie dopravy
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- príspevok na III. pilier
- flexikonto

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem a za zaslanie Vášho životopisu.
Záujem každého kandidáta starostlivo a uvážlivo posúdime a budeme kontaktovať vhodných uchádzačov. Ak neuspejete v tomto výberovom procese, naďalej prosím sledujte naše ponuky práce, nakoľko máme viacero novootvorených projektov pre rôzne úrovne logistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- základy z anglického jazyka sú výhodou
- skúsenosť s prácou v PC
- zmysel pre detail

Samsung SDS Global SCL Slovakia s.r.o. is a subsidiary of Samsung group provides IT and logistics services in Slovakia. The company is entering partnerships with over 300 logistics service providers that have over 110,000 shipping routes worldwide.
Samsung SDS provides consulting across all areas, from SCM planning to logistics execution, and Cello-based logistics process innovation.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslav Molnar
E-mail: poslať životopis
ID: 4836513  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac