Billing Specialist & Analyst

Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
1 400 EUR/mesiac- výsledná mzda závisí od znalostí a skúseností kandidáta +13. a 14. plat + príspevok na dopravu 100€ netto + 60 EUR loyalty bonus po 1. odpracovanom roku + systém finančných a nefinančných benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novovznikajúce medzinárodné fakturačné oddelenie hľadáme šikovných anglicky komunikujúcich kolegov, ktorí majú ekonomické zameranie a záľubu v práci s číslami a finančnými reportami! Toto oddelenie sa špecializuje na spracovanie a validáciu logistických faktúr a analýzu, kontroling a reporting týchto dát z viacerých európskych krajín. Pozícia vhodná aj pre absolventov ekonomickej univerzity.

Náplň práce na pozícii Billing and reporting specialist:
* evidencia a spracovávanie dodávateľských faktúr v internom systéme,
* overovanie správnosti dodávateľských faktúr,
* príprava podkladov na úhradu dodávateľských faktúr,
* riešenie nezrovnalostí došlých faktúr,
* komunikácia s dodávateľmi logistických služieb,
* komunikácia so zahraničnými pobočkami Samsung SDS,
* zadávanie fakturačných dát do interného systému,
* následné spracovanie fakturačných dát v programe MS Excel,
* príprava reportov,
* mesačná uzávierka

* 13. a 14. plat
* príspevok na dopravu na mesačnej báze 100 eur netto (142,56 eur brutto)
* preplatenie vzniknutých nadčasov
* mesačný loyalty bonus po 1. odpracovanomo roku od 60 eur
* zaujímavá a dynamická práca s možnosťou kariérneho rastu
* príjemné moderné pracovné prostredie a priateľská atmosféra na pracovisku
* systém zamestnanecných benefitov (bonus na základe výskedkov firmy, darčekové poukážky k narodeninám, Vianociam , príspevok na III. pilier, odmena za nájdenie nového zamestnanca, ovocie a nápoje na pracovicku k dispozícii ai., )

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Vaše pracovné skúsenosti starostlivo posúdime a vyhodnotíme vzhľadom k očakávaniam, ktoré sú kladené na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomika, fakturácia

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ekonomické zameranie kandidáta, skúsenosti so spracovávaním faktúr,
* výhodou je skúsenosti z SSC,
* pokročilá úroveň MS Excel,
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, písomne aj ústne,
* precíznosť, zodpovednosť a zameranosť na detail,
* spoľahlivé dodržiavanie termínov,
* záujem o prácu s dátami,
* logické a analytické myslenie,
* samostatnosť,
* ochota vycestovať občas do zahraničia,

Samsung SDS Global SCL Slovakia s.r.o. is a subsidiary of Samsung group provides IT and logistics services in Slovakia. The company is entering partnerships with over 300 logistics service providers that have over 110,000 shipping routes worldwide.
Samsung SDS provides consulting across all areas, from SCM planning to logistics execution, and Cello-based logistics process innovation.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslav Molnar
E-mail: poslať životopis
ID: 4690358  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac