Technik výrobných systémov (MES)

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta
800 - 950 EUR/mesiacvýkonnostný bonus (brutto) 70 EUR + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti max. 120 EUR (brutto) + 13. a 14. plať až do výšky 140% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a nastavovanie výrobného systému;
- inštalácia hardware a software na výrobné linky (PC a scannery);
- údržba automatických aplikátorov etikiet (tlačiarní);
- analýza problémov a ich riešenie;
- ad hoc riešenie úloh.

- 13. a 14. plat,
- doprava zdarma, príp. príspevok na dopravu,
- preplácané nadčasy,
- zabezpečené ubytovanie,
- bohatý benefitný program (napr. wellness pre zamestnancov),
- obedy zdarma.

Vaše životopisy očakávame na uvedenej adrese, príp. na e-mail. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.
Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. sa zaväzuje, že nebude v predzmluvných vzťahoch, počas zmluvného vzťahu a ani po jeho skončení, nabádať a ani požadovať od druhej zmluvnej strany (uchádzača o zamestnanie) sprístupnenie/zverenie informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa zmluvnej strany. Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. Vás zároveň vyzýva, aby ste sa vo vzťahu k nej zdržali akéhokoľvek odhaľovania informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Klient/server administrácia - Základy
Riešenie problémov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- správa siete - základy
- schopnosť analytického myslenia
- schopnosť a ochota učiť sa
- schopnosť zvládať prácu pod tlakom
- technické myslenie

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2732546  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac