Technik

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Voderady 401, Trnavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Neustále zlepšovanie procesov výroby, maximalizácia efektívnosti,
- Inovatívne riešenia pre danú problematiku,
- Návh a konštrukcie,
- Modifikácie zariadení,
- Práca s elektrickými a mechanickými zariadniami (pílky, brúsky, frézy, vŕtačky a iné),
- Kreslenie dielov.

- motivačné finančné ohodnotenie,
- polročné odmeny,
- strava zdarma,
- doprava do zamestnania zdarma,
- preplácané nadčasy.

Svoje CV posielajte na e-mailovu adresu i.bachraty@samsung.com. Vopred dakujeme vsetkym zaujemcom, avsak odpovieme iba vybranym uchadzacom, ostatne zivotopisy si ponechame v databaze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická zručnosť,
- ochota pracovať nadčas.

Samsung Electronics Slovakia s.r.o. Galanta

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu 3D, SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante ponúka prácu takmer 2 000 zamestnancom a výškou svojich tržieb sa radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Samsung Display Slovakia, s.r.o.
Voderady 401
919 42 Voderady
ID: 2337619   Dátum zverejnenia: 3.10.2016