Leader výroby

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Hviezdoslavova 807, okres Galanta
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a kontrolovanie práce podriadených
- rýchle riešenie vzniknutých problémov v priebehu výroby
- dodržiavanie pracovných postupov, nariadení, požiadaviek na kvalitu, ochranu zdravia a bezpečnosti práce na zmene
- vedenie a kontrolovanie požadovanej dokumentácie
- práca na 2 zmeny

- motivačný plat
- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- zabezpečené ubytovanie
- bohatý benefitný program (napr. wellness pre zamestnancov)
- obedy zdarma

Vaše životopisy v slovenskom jazyku očakávame na horeuvedenej adrese, príp. na e-mail.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- min. 2 roky prax vo výrobe
- ochota pracovať na zmeny, víkendy
- schopnosť rýchleho zaškolenia
- schopnosť riadiť ľudí
- flexibilita
- zodpovednosť
- ochota učiť sa novým technológiám

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1011611  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou