Brigádnik - Osobná preprava

Samsung Electronics Europe Logistics, B.V. - organizačná zložka

Miesto práce
okres Galanta
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobna preprava zamestnancov na trase Galanta - Bratislava.
Preprava 2x denne : ( cca 6.00hod. - 8.00hod. a cca 17.00hod. - 19.00hod.)
Poziadavka - vodicsky preukaz skupiny D .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

D

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chcete pracovať pre nadnárodnú spoločnosť, ktorej značka je 7. najlepšia na svete spomedzi globálnych značiek? Pridajte sa k nám. Sme logistická spoločnosť Samsung Electronics Europe Logistics , pôsobiaca v oblasti skladovania a transportu tovaru. Ponúkame prácu v mladých väčšinou medzinárodných tímoch, príjemnú pracovnú atmosféru a atraktívny program benefitov. Filozofiou našej spoločnosti je venovanie sa našim ľudským zdrojom a technológiám na vytvorenie prvotriednych výrobkov a služieb, prispievajúc tak k lepšej globálnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1932338  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohoda