Administratívny pracovník s dobrým excelom a angličtinou

Samsung Electronics Europe Logistics, B.V. - organizačná zložka

Miesto práce
Gáň, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacminimálne 1300,- EUR v prípade plne kvalifikovaného kandidáta + ďalšie pravidelné mesačné, polročné a ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám do mladého tímu, v ktorom potrebujeme výpomoc v súvislosti s kontrolou a verifikáciou logistických nákladov. Ponúkame ti prácu, na ktorú nepotrebuješ predchádzajúce skúsenosti, avšak očakávame, že sa kamarátiš s Excelom a že sa bez problémov s nami porozprávaš plynulo aj po anglicky. Ak sa osvedčíš a spokojnosť bude na obidvoch stranách, vytvoríš si možnosti ďalšieho rastu a prístup ku komplexnejším úlohám, samozrejme s ďalším navýšením mzdy a odmien. Všetko ti radi vysvetlíme na pohovore a zamestnať ťa vieme ihneď :)

Tvojou prácou bude:
- kompletizácia materiálov a podkladov k fakturácii
- kontrola správnosti dát, overovanie údajov
- verifikácia logistických faktúr v internom systéme a ich následne spracovanie
- práca s dátami
- spracovanie mesačných reportov a databáz

Enjoy our attractive compensation and benefits package:
- work within a professional and international team of young people
- friendly environment
- contribution to commuting up to 100,- € net (monthly)
- contribution to the Internet (monthly)
- company mobile phone and SIM card
- 13. and 14. salary based on achieved results
- annual salary increase
- bonus for company performance
- time in service gifts
- extra sick days
- loyalty bonus (monthly)
- hybrid working (3 days in office/2 days home office)
- Multisport card
- Samsung products for discount prices
- mental health support
- contribution to birthdays, weddings and newborn
- contribution to complementary pension saving
- canteen directly on our premises
- a lot of small surprises during the year
- company events and training

Vidíš sa v pozícii, ktorú ponúkame? Pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku a v prípade, že budeš spĺňať naše požiadavky, radi Ťa uvidíme na osobnom stretnutí. Naše pohovory sú bezstresové a vedené v príjemnej atmosfére.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá znalosť angličtiny a Excelu je nevyhnutnosťou
- predošlé skúsenosti vo verifikácii nákladov sú vítané, ale nie podmienkou
- zmysel pre termínovo orientovanú prácu
- dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, tímová práca
- samostatnosť pri vykonávaní práce
- systematickosť, logické a analytické myslenie
- podpora teamu pri mesačných uzávierkach

Chcete pracovať pre nadnárodnú spoločnosť, ktorej značka je 7. najlepšia na svete spomedzi globálnych značiek? Pridajte sa k nám. Sme logistická spoločnosť Samsung Electronics Europe Logistics , pôsobiaca v oblasti skladovania a transportu tovaru. Ponúkame prácu v mladých väčšinou medzinárodných tímoch, príjemnú pracovnú atmosféru a atraktívny program benefitov. Filozofiou našej spoločnosti je venovanie sa našim ľudským zdrojom a technológiám na vytvorenie prvotriednych výrobkov a služieb, prispievajúc tak k lepšej globálnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1578758  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac