Obrábač kovov

Samkos s.r.o.

Trenčiansky kraj, Česko, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Piešťany, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha klasických strojov-Fréza,Sústruh,Brúska
CNC Operátor - Fréza,Sústruh,Ohranovací lis,Páliaci stroj,zvárací automat
CNC Programátor - Tesla,Fanuc,Fagor,Heidehain

Ubytovanie zdarma
Dochádzkový bonus
Stabilný partner

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
Živnosť,dohoda,pracovná zmluva
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny:ANO/NIE
Nočná práca: ANO/NIE

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárenská výroba v kooperácií viacero spoločností,prevažne zváračské práce a kovo-výroba

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť,čítanie výkresovej dokumentácii,preciznosť

Spoločnosť Samkos s.r.o. je spoločenstvo kooperácií pôsobiace na Európskom trhu.
Naším hlavným poslaním je sprostredkovať a zabezpečiť obsadenie voľného pracovného miesta. Podieľame sa na vytváraní nových pracovných miest, školíme a rekvalifikujeme nových kandidátov.

Ponúkame nielen bohaté skúsenosti, ale hlavne širokú škálu možnosti spolupráce.
Ponúkame Vám:
• Profesionálny prístup založený na obojstrannej dôvere a výhodách
• Dlhoročné znalosti a skúsenosti

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2218230  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1900 EUR/mesiac